Věříme, že prevence je ta nejlepší cesta

V našich moderně vybavených ordinacích poskytujeme kvalitní péči v rámci praktického zubního lékařství, která potěší i náročnější klienty.

Naše nejžádanější služby

Prevence

Pravidelnými návštěvami lze včas indikovat vznikající problém a předejít případným dalším komplikacím. To platí i pro malé pacienty od jednoho roku věku.

Záchovná stomatologie

Každý případ je jedinečný a vyžaduje individuální přístup a léčbu. Naším cílem je vždy zub postižený kazem nebo úrazem zachránit. Rychle, bezbolestně a profesionálně.

Protetika

Při velkém poškození je potřeba zub zčásti nebo zcela nahradit. Nabízíme široké spektrum protetického ošetření, jeho kvalitní zpracování a dokonalou přesnost.

Dentální hygiena

Pravidelná dentální hygiena vede prokazatelně ke snížení kazivosti a léčbě dásní a parodontu. Během profesionálního ošetření vás provedeme správnou péčí o váš chrup.

Estetická stomatologie

Pokud jsou vaše zuby a dásně zcela zdravé, je možné řešit estetické vady. Do této oblasti spadá například ordinační a domácí bělení nebo keramické fasety.

Endodoncie

Ošetření spočívá v důkladném pročištění kořenových kanálků a v jejich hermetickém zaplnění. Jen takto utěsněný kanálek zabrání dalšímu průniku bakterií ze zubu do kosti a tedy vzniku dalších komplikací.

Bělení zubů

Nabízíme šetrné a účinné bělení zubů. Používáme jen ty bělící gely, které splňují aktuální legislativu v ČR a poskytují ověřené výsledky.

Dětská stomatologie

K nám se děti nebojí! První prohlídka u stomatologa by se měla uskutečnit už před prvními narozeninami s prořezáním prvního zoubku.

Konzultace

Vždy nabízíme konzultaci před zákrokem, můžete se tak informovat před samotným výkonem, případně pokud chcete znát názor jiného lékaře.

Ortodoncie

U nás v ordinacích získáte vždy včas doporučení na ortodontickou léčbu. Rovnátka přímo v našich ordinacích nenabízíme. Často existuje více možností řešení, které lze konzultovat přímo s specialistou — ortodontistou.

Implantologie

I ty nejlepší protézy budou vždy cizím předmětem, proto se zubní náhrada implantátem stává metodou první volby. Ošetřujeme veškeré typy implantologických výkonů, od náhrady zubu jedním implantátem až po rozsáhlé rekonstrukce celé čelisti.

Paradontologie

Onemocnění parodontu jsou druhou, po zubním kazu, nejčastější příčinou ztráty zubů. Je to však léčitelné onemocnění, se kterým dokážeme pomoci.

U nás víte,
co platíte

U nás víte,
co platíte

Výkony hrazené z veřejného zdravotního pojištění
Komplexní vstupní vyšetření zubním lékařem Hrazeno ZP
Preventivní prohlídka Hrazeno ZP
Zhotovení rentgenového snímku Hrazeno ZP
Výplně
Fotokompozitní (bílá) výplň od 1 800 Kč
Ošetření kanálků
Plnění kořenového kanálku 3 000 Kč
Opětovné plnění kořenového kanálku 3 200 Kč
Protetika
Kořenová nádstavba od 3 700 Kč
Metalokeramická korunka od 6 800 Kč
Celokeramická korunka od 7 700 Kč
Dentální hygiena
Komplexní vstupní vyšetření od 1 700 Kč
Hloubkové čištění — 1 čelist od 1 100 Kč
Domácí bělení 8 000 Kč

Kompletní ceník k nahlédnutí v ordinaci.

Spokojení zákazníci

Časté dotazy na které dokola odpovídáme

Pro aktuální informace nás prosím kontaktujte na tel. čísle konkrétní ordinace, případně na facebookové stránce ordinace.

Ano, možnosti bělení zubů konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem a on Vám doporučí nejlepší postup.

Nejlepší je si nejprve zavolet do ordinace a domluvit si čas, kdy máte přijít na ošetření. Pokusíme se Vás ošetřit co nejdříve mezi objednanými klienty.

Jakmile se tuto informaci dozvíte, zavolejte do ordinace a domluvte si nový termín. Budeme tak moci místo vás ošetřit někoho jiného.

Doporučujeme jako zlatý standard kartáček Curaprox CS 3960 super soft, dále kartáčky TePe, Sensodyne tak i Sonické Philips s tlakovým senzorem. Výše uvedené kartáčky jsou nás v ordinacích k dostání. Zeptejte se svého ošetřujícího lékaře a dentální hygienistky, správný výběr pomůcek je klíčový v péči o dutinu ústní.

Všechny naše zařízení spolupracují se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.

Ano, děti by měly chodit také na dentální hygienu stejně jako rodiče.​ Správná technika čištění ušetří peníze a udrží zdravý a krásný úsměv po celý život.

Doporučujeme používat pasty a ústní vody značek Herbadent, Elmex, Meridol, Sensodyne či Zendium, případně dbát na doporučení ošetřujícího lékaře.